Obývák káva a bar – dodavatel kávy

Obývák káva a bar je příjemná, útulná kavárnička v historickém centru Tábora. Jakmile vejdete dovnitř, rozhlédnete se po interiéru, uslyšíte příjemnou hudbu linoucí se z gramofonu. Posadíte se ke stolku a dáte si kávu, tak budete mít pocit, jako kdyby jste seděli u sebe v obýváčku.

Majitelem této kavárny je profesionální barman a barista pan Zdeněk Plášil, který se tímto oborem zabývá již přes 20 let a má v něm bohaté zkušenosti. Obývák založil v březnu 2016 a sám říká, že si ho tento prostor našel a intuitivně ho tak i pojmenoval.

Jeho sortiment se skládá z 8 druhů kávy a na mlýnku můžete ochutnat vždy minimálně 3 druhy, připravené na různé způsoby a pokaždé je dostanete udělané s profesionálním přístupem a láskou. Veškerou kávu, kterou zde ochutnáte si Zdeněk praží sám.

Kromě kávy, zde také můžete vyzkoušet nepřeberné množství míchaných alko a nealko drinků s velmi zajímavými a vtipnými názvy jako například “Snídaně”. Další věc, kterou je potřeba na těchto drincích zdůraznit je to, že všechny alkoholické drinky ať už míchané nebo jakýkoliv panáček, který si dáte, je od Českých producentů.

Na závěr se nabízí 2 otázky. Proč se Zdeněk rozhodl pro Obývák? Co chce dopřát jejich zákazníkům? Odpovědi jsou zcela jednoduché.Chce, aby si lidé pochutnali na skvělé chuti čerstvě pražené kávy v kulturním prostředí a aby si mohli dát luxusní drink a cítit se u toho jako doma. To je důvod, proč vznikl Obývák.

ZAKOUPIT KÁVU

[ux_products cat=”157″]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.